Apartmány ROHÁČEZuberec 791, 02732 Zuberec
Typ zariadenia: apartmány
Mobil: +421 907 482 552
Email: kontakt@apartmanyrohace.sk Web: https://apartmanyrohace.sk/Ubytovanie

Parkovanie je možné v objekte.


Služby

Poloha

Poloha objektu: okraj obce
Najbližšia autobusová zastávka: 200 m
Najbližší obchod: 200 m
Lyžiarsky vlek: 700 m
Turistický chodník: m

Cenník


Fotogaléria

 

 

 

 

 

Popis:  

Apartmány sa nachádzajú v pokojnom prostredí mimo cesty. Ponúkajú vytúžené súkromie i výnimočné výhľady na Západné Tatry.
Návštevníkom je k dispozícii veľký apartmán so samostatnou spálňou a obývacou časťou s možnosťou dvoch prísteliek. Patrí k nemu terasa s krásnym výhľadom na Roháče.
K dispozícii je aj jedno dvojlôžkové štúdio s možnosťou dvoch prísteliek a tri dvojlôžkové štúdiá s možnosťou jednej prístelky. V každom štúdiu je kuchynský kútik a vlastné sociálne zariadenie.
V objekte sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s plne vybavenou kuchyňou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, krbom, LED TV, detskou stoličkou a detským kútikom, terasa s výhľadom na hory, wellness s dvomi saunami a oddychovou časťou, lyžiareň so sušičmi lyžiarok.

Spoločné vybavenie:
Wellness, 2 sauny, lehátka, plne vybavená lyžiareň, priestranná spoločenská miestnosť s krbom, monitorované parkovisko, záhradný altánok, detské ihrisko.
Domáce zvieratká u nás neubytovávame.

Služby v okolí: V bezprostrednej blízkosti apartmánov sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, čerpacia stanica, lyžiarske stredisko, požičovňa lyží a snowboardov, športový obchod, lekáreň aj bankomat. Ďalšie služby sú ľahko dostupné autom v blízkosti obce Zuberec.